MACIEJ RÓŻAŃSKI ARCHITEKT WNĘTRZ

MACIEJ RÓŻAŃSKI PRACOWNIA PROJEKTOWA

to firma, która powstała z myślą o osobach i instytucjach poszukujących profesjonalnego doradztwa w zakresie projektowania, aranżacji oraz kompleksowego wystroju wnętrz. Niekonwencjonalne, oryginalne i kreatywne rozwiązania przez nas proponowane, mają na celu nadanie każdemu wnętrzu niepowtarzalnych i indywidualnych cech. Wierzymy, że dobrze zaprojektowane wnętrze jest nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne. To wnętrze, w którym funkcjonując na co dzień, zapominamy że było projektowane, otrzymując w zamian integralną przestrzeń w pełni dopasowaną do naszych potrzeb i przyzwyczajeń. Ten niesztampowy sposób podejścia do każdego projektu skutkuje atrakcyjnymi i ciekawymi realizacjami, podkreślającymi charakter właściciela poprzez dbałość o najmniejszy szczegół, będący estetycznym dopełnieniem całego projektu.

MACIEJ RÓŻAŃSKI

Magister inżynier architekt; absolwent kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Od 2011 roku zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz oraz kompleksową obsługą inwestycji. Zdobyte wykształcenie z zakresu architektury i architektury wnętrz, a także doświadczenie oparte na pracy zawodowej, ma swoje przełożenie w licznych projektach zrealizowanych oraz koncepcyjnych.

W wolnym czasie pasjonat gotowania i niezliczonych podróży do Rzymu.

mgr inż. arch. Maciej Różański

Dla mnie najważniejsza jest funkcja. Tylko w pełni funkcjonalnym i dopasowanym do naszych potrzeb wnętrzu, można docenić jego piękno i walory estetyczne. 

Maciej Różański, architekt.

BARRY

Jack Russell Terrier, zawsze pełen energii i zapału do działania. Wierny towarzysz wizyt na budowach i cierpliwy asystent prac projektowych. Nie lubi głaskania, ale uwielbia wszystko, co da się zjeść lub rozszarpać.

Barry