PROJEKT MIESZKANIA 39 m2, LUBLIN

Projekt dwupokojowego mieszkania, przeznaczonego na wynajem. Właścicielom zależało, aby mieszkanie było na tyle funkcjonalne i uniwersalne, by mogło przyciągnąć jak największą ilość potencjalnych najemców. Nie oznaczało to jednak stworzenia wnętrza “hotelowego” i rezygnacji z ciekawych rozwiązań.

Na projektowanej przestrzeni wydzielony został salon z aneksem kuchennym oraz oddzielna sypialnia i łazienka. By oszukać przestrzeń i optycznie ją powiększyć, ściana z drzwiami do sypialni w całości wyłożona została lustrem, co przykuwa uwagę od pierwszych chwil po wejściu do mieszkania. Całe wnętrze utrzymane zostało w eleganckich, ponadczasowych barwach, przełamanych pomarańczową miedzią w kuchni.

Pojemna zabudowa w sypialni, mogąca w sobie pomieścić mnóstwo rzeczy, nie przytłacza swoją wielkością, za sprawą jasnego koloru frontów oraz grafitowej ściany za łóżkiem, która skutecznie przyciąga wzrok. Sporo miejsca do przechowywania znalazło się także w łazience – nad toaletą oraz w szafie z pralką.

kategoria /mieszkanie    lokalizacja /Lublin    realizacja /2020   zdjęcia /Rafał Chojnacki Fotografia Architektury