Projekty kuchni nowoczesnych

Nowoczesna kuchnia

konkurs Siemens Doceniamy dobry design!

 

Nowoczesna kuchnia coraz częściej jest miejscem chętnie eksponowanym w naszym domu, przez co jej projektowaniu poświęca się wiele czasu i uwagi, dbając o każdy szczegół. Współcześnie chcemy, by była ona miejscem centralnym, skupiającym życie rodzinne i towarzyskie, stanowiąc jednocześnie nierozerwalną całość z salonem i resztą mieszkania. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż tak otwarta kuchnia powinna nie tylko wizualnie pasować do salonu, ale również wciąż pozostawać w pełni funkcjonalnym pomieszczeniem, spełniającym wszelkie wymogi ergonomii i wygody w codziennym użytkowaniu.

Taka jest właśnie przedstawiona kuchnia. Duże przestronne pomieszczenie z taflami wysokich okien, wpuszczającymi do swego wnętrza dzienne światło, otwiera się na salon zapraszając do środka. Lekka i nowoczesna zabudowa koresponduje z częścią dzienną, tworząc spójną całość. Proste meble wykonane z lakierowanej płyty MDF są eleganckie i łatwe do utrzymania w czystości, a bezuchwytowe otwieranie podkreśla ich nowoczesny wygląd. Liczne szuflady w dolnej zabudowie zapewniają wygodny dostęp do garnków, naczyń i produktów, używanych na co dzień do przygotowywania posiłków. Cienkie blaty wykonane ze spieków kwarcowych są nie tyko wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, ale również nadają meblom lekkości i wnoszą powiew świeżości do wnętrza. Projekty kuchni nowoczesnych to bezpieczne połączenie kolorystyczne biel – szarość- beż, tak lubiane i wciąż popularne, przełamane zostało mocnym turkusowym akcentem, dzięki czemu uniknięto monotonii i nudy.

Zobacz galerię wizuzalizacji 3D konkursowego projektu Siemens. 

Projekty kuchni nowoczesnych.

Idealnym dopełnieniem całego wnętrza są sprzęty AGD marki Siemens, w modnej obecnie bieli, które swą minimalistyczną formą nie przytłaczają wnętrza, a tworzą z nim integralną całość.

 


Zobacz również inne prace konkursowe Macieja Różańskiego

  • galeria sztuki współczesnej, aranżacja wnętrz lublin, konkurs VASCO
  • pokój w stylu PRL, MR projektowanie wnętrz Lublin
  • projektowanie wnętrz Lublin
  • projektowanie wnętrz Lublin

 

TOP