Projekt Koncepcyjny

PROJEKT KONCEPCYJNY ARANŻACJI WNĘTRZ

Projekt koncepcyjny aranżacji wnętrz przeznaczony jest dla osób, którym zależy przede wszystkim na funkcjonalnym podziale przestrzeni swojego mieszkania lub domu oraz jej efektywnym wykorzystaniu. Jest to również dobry początek do dalszej współpracy z projektantem.

W skład projektu wchodzą:

  • konsultacje projektowe – rozmowy z inwestorem dotyczące planowanej inwestycji, jego potrzeb oraz upodobań; projekt koncepcyjny jest omawiany na miejscu inwestycji lub ewentualnie w wybranym sklepie. Projektant wnętrz zapoznaje się z sugestiami, pomysłami oraz potrzebami klienta.

  • koncepcja układu funkcjonalnego pomieszczenia – w oparciu o analizę układu funkcjonalnego oraz zebrane wcześniej informacje od inwestora, przygotowane zostają kilka wersji zagospodarowania wnętrza, obejmującego rozmieszczenie ścianek działowych oraz modułów meblowych i głównych elementów wyposażenia. Projekt koncepcyjny przedstawiony jest w postaci rzutów technicznych 2D z wymiarami.

*Istnieje możliwość rozbudowania projektu koncepcyjnego o sugestie dotyczące zmian w instalacji elektrycznej i hydraulicznej, dostosowanych do nowego układu funkcjonalnego wnętrza.


Zobacz również ofertę:
Konsultacje projektowe
Projekt standardowy
Projekt kompleksowy

TOP