Projektowanie wnętrz Lublin

Projektowanie wnętrz Lublin

Projektowanie wnętrz Lublin jest miastem, w którym uroki Starego Miasta inspirują, w którym można się zakochać. Pracownia Projektowa Macieja Różańskiego to firma, która powstała z myślą o osobach i instytucjach poszukujących profesjonalnego doradztwa w zakresie projektowania, aranżacji oraz kompleksowego wystroju wnętrz. Niekonwencjonalne, a tym samym oryginalne i kreatywne rozwiązania proponowane przez Pracownię Projektową Macieja Różańskiego mają na celu nadanie każdemu wnętrzu niepowtarzalnych oraz indywidualnych cech. Ten niesztampowy sposób podejścia do każdego projektu z pasją i ogromnym zaangażowaniem skutkuje atrakcyjnymi i funkcjonalnymi realizacjami, podkreślającymi charakter właściciela poprzez dbałość o najmniejszy szczegół będący estetycznym dopełnieniem całego projektu. Projektowanie wnętrz Lublin oferuje:

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pracowni Projektowej Macieja Różańskiego, zainspirowania się jego projektami wnętrz, oraz pracami konkursowymi.

 

Maciej Różański, magister inżynier architekt

Absolwent kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Od 2011 roku zawodowo zajmuję się projektowaniem wnętrz oraz kompleksową obsługą zarówno prywatnych jak i komercyjnych inwestycji. Zdobyte wykształcenie z zakresu architektury i architektury wnętrz, a także doświadczenie oparte na pracy zawodowej, ma swoje przełożenie w wielokrotnie wyróżnianych projektach konkursowych. Natomiast regularne uczestnictwo w szkoleniach branżowych skutkuje biegłą znajomością aktualnych trendów i nowoczesnych rozwiązań, zarówno w polskim jak i światowym designie.

TOP